top of page

Inhuldiging nieuwe accommodatie op 10 september 2022


FIER!

We zijn er met ons bestuur in geslaagd om op KSKD onze accommodatie volledig te vernieuwen. Twee jaar geleden werden al onze kleedkamers volledig vernieuwd en dit jaar, zoals jullie kunnen zien, hebben onze terreinen een volledige new-look gekregen. Zowel terrein 1 natuurgras als terrein 2 kunstgras kregen nieuwe tribunes, nieuwe dug-outs, nieuwe LED-verlichting… en onze site werd ook volledig omheind. Dit was echter niet mogelijk zonder de hulp van VELEN, in het bijzonder de Gemeente Oostkamp, onze bestuursleden en de ouders van spelers die hen met raad en daad hebben bijgestaan tijdens dit project. Maar ook alle andere personen die zich inzetten voor onze vereniging of onze vereniging steunen, verdienen een DIKKE MERCI: opnieuw onze bestuursleden en hun partners, onze sponsors, onze trainers, spelers en ploegafgevaardigden, onze terreinverzorgers, kantinemedewerkers en fotografen en nog zoveel anderen die KSKD genegen zijn. Met sportieve groeten, De Voorzitter

0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

ความคิดเห็น


bottom of page